top of page
Search

Kuidas toimib maanteetransport Ukrainast sõja ajal?

Updated: Sep 15, 2023

Logistikatööstus on juriidiliselt tugevalt reguleeritud ning selle olukord ja arenguväljavaated sõltuvad suuresti poliitilisest olukorrast, haldusotsustest ja kehtivatest regulatsioonidest. Isegi keerulistes oludes on kaupade liikumine ja transport endiselt hädavajalikud. Ukraina, millega meid seovad tugevad ajaloolised sidemed, on praegu kestvate konfliktide tõttu keerulises olukorras. Tunnistame, et sellistel aegadel lasub vedajatel selge vastutus, mistõttu hõlbustame järjekindlalt saadetiste liikumist üle piiri.


Kuigi paljud Lääne ettevõtted võivad vältida Ukrainaga suhtlemist, tagab meie pühendunud meeskond kaupade õigeaegse kohaletoimetamise. Mõistame, et olulised viivitused transpordis võivad ukrainlaste heaolu negatiivselt mõjutada. Seetõttu peame ülimalt tähtsaks täpsust ja ohutust. Tuginedes oma intiimsetele teadmistele Ukraina infrastruktuuri ja transporditingimuste kohta, jõuame kiiresti mis tahes sihtkohta riigis, minimeerides samas riske.


Usaldusväärne ja õigeaegne transport Ukrainasse ja vastupidi:

Tegeleme mitte ainult Eestist, vaid ka teistest Euroopa Liidu riikidest pärit veoste kohaletoomisega. Meie kohustuseks on hoida üleval tarneahelaid ja tagada erinevat tüüpi veoste õigeaegne kohaletoimetamine, olgu tellitud rahvusvaheliselt või Eesti siseselt. Meie teenused on mõeldud nii importijatele kui ka eksportijatele, pakkudes pidevat tuge nii regulaarsete, korduvate saadetiste kui ka ühekordsete edastamistaotluste korral.


Meie meeskond koosneb kogenud autojuhtidest, kellel on laialdased kogemused veoautotranspordis erinevates maailma piirkondades. Meil on põhjalikud teadmised kaupade transpordist Ukrainasse, mis hõlmavad kohalikke teedevõrke ja kehtivatest eeskirjadest kinnipidamist. Teostame ekspedeerimistoiminguid kaasaegsete ja vastupidavate sõidukite abil, pidades esikohal ohutust ja täpsust.


Koostöö Ukrainaga on meie äriprofiili lahutamatu osa, ajendades meid säilitama oma kohalolekut piirkonnas. Arvestades püsivat nõudlust transporditeenuste järele, eriti kuna mõned ekspedeerimisettevõtted loobuvad Ukrainas oma tegevusest, oleme pühendunud oma naabrite teenindamisele.


Kuigi transporditavate kaupade olemus võib muutuda ja humanitaarabitoodete järelepärimiste arv kasvab, võimaldab meie ulatuslik vedajavõrgustik meil tulla toime erinevate vajadustega.


Arvestades sõjalistest konfliktidest mõjutatud piirkondi, pakume transpordilahendusi. Iga taotlust hinnatakse individuaalselt.


Meie autoparki kuuluvad sõidukid, mis on võimelised vedama nii standardseid 13,6 LDM koormaid kui ka väiksemaid bussidele sobivaid saadetisi. Lisaks pakume külmhoiuvõimalusi kontrollitud temperatuuriga transporti vajavatele kaupadele, nagu ravimid ja toidulisandid.


Kui soovite ukrainlasi toetada kaupade lähetamisega oleme valmis need Eestist Ukrainasse transportima. Esitage oma päringus oluline teave, sealhulgas kauba nimi ja väärtus, ekspordi- ja impordivormistuskohad ning laadimiskuupäev.


Transporditurvalisuse suurendamiseks valime hoolikalt marsruute, võimendades oma teadlikkust Ida-Euroopa hetkeolukorrast. Kasutame läbiproovitud teid, et minimeerida kokkupuudet võimaliku vaenutegevusega. Seetõttu garanteerivad meie transpordi- ja ekspedeerimisteenused kauba saatmisel Ukrainasse turvalised ja õigeaegsed tarned. Kutsume teid meiega koostööd tegema ja küsima tasuta transpordipakkumist!

Vastame tunni jooksul!


11 views

Comments


bottom of page