top of page
European Parliament

Euroopa Transport

Group Logistics tarnib Teie kauba turvaliselt sihtkohta. Group Logistics toetab teid maismaatranspordi piirkondlike teadmistega ja rahvusvahelise kompetentsiga. Pariisist Tallinna, Istanbulist Helsinki. Läbi Lääne-Euroopa tiheda liikluse või Ida-Euroopa avaruste.

Kreeka transport

Group Logistics ei paku oma klientidele mitte ainult transporti Eestist Kreekasse, vaid ka üleeuroopalist transporti Kreekasse ja tagasi. Kohalikku kõnelevad kõnelevad partnerid tunnevad väga hästi Kreekasse ja Kreekasse välja suunuduvate vedude nõudeid.

Türgi transport

Meie suurim eelis on see, et meil on Türgis väga hea võrgustik, et teostada  kauba transport Türki või Türgist Euroopasse turvaliselt ja usaldusväärselt.

Meie emakeelt kõnelevad töötajad tunnevad väga hästi Türki suunduvate ja Türgist väljuvate vedude nõudeid. Nad on teie käsutuses kogemuste ja erinevate lahendustega teie päringutele. Kuna Türgi on kolmas riik, on transpordiks vaja täiendavaid dokumente.

Poola transport

Meie asukohad on Varssavis, Kwidzynis, Radomskos, Środa Wielkopolskas ja Wroclawis. Hoolitseme kogu teie transpordi eest Poola või Poolast Eesti. Tagame teie kauba kohaletoimetamise. Kui me ei saa oma veokeid sihtpunkti saata, kasutame transpordi korraldamiseks oma Poola  usaldusväärseid partnereid.

Bulgaaria transport

Group Logistics OÜ kvaliteetsete teenusega jõuavad kaubad hõlpsasti Bulgaariasse. Et kaubavedu siia riiki ja sealt tagasi oleks võimalikult kiire ja ohutu, veab viimaseid lausa kaks autojuhti.

FTL/LTL ja termovedu.

Hispaania transport

Group Logistics OÜ korjab kohalikke partneritega üle kogu Hispaania. Veame nii täis-kui ka osakoormaid. Olenemata asukohast tarneaeg 5-10 tööpäeva.

Portugali transport

Täis- kui ka osakoormate vedu Portugalis: Osakoormad kogume Portugalis iga päev kõigist linnadest. Portugali suuremates linnades: Lissabon, Porto, Amadora, Braga, Setúbal, Coimbro, Kelusa, Funchal, Vila Nova de Gaia toimub kokkupanek tavaliselt kohaliku jaotusega ja transporditakse seejärel otseveokiga Eesti või Leetu, kus kaubad jaotatakse laiali. Kokkupanek on võimalik ka otsemasinaga või terminali kaudu Portugalis.

Rumeenia transport

Transpordime teie kaupa, olgu tegemist LTL- või FTL-veoga. Leiame teie vajadustest lähtuvalt parima lahenduse. Teeme seda maanteetranspordi, multimodaalse transpordi, oma veokitega või mõne meie usaldusväärse partneri kaudu. 

Prantsusmaa transport

Transpordime teie kaupa, olgu tegemist LTL- või FTL-veoga. Leiame teie vajadustest lähtuvalt parima lahenduse. Teeme seda maanteetranspordi, multimodaalse transpordi, oma veokitega või mõne meie usaldusväärse partneri kaudu. 

bottom of page