top of page
Truck and Warehouse

KÜLM TRANSPORT

Group Logistics OÜ on veoteenuste pakkuja, kes pakub nii koond- kui ka täisveoste vedusid, keskendudes eelkõige reguleeritava temperatuuriga saadetistele. Meie ulatuslik katvus hõlmab erinevaid riike, sealhulgas Poola, Tšehhi Vabariik, Taani, Saksamaa, Belgia, Holland, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, Rootsi, Balti riigid ja Soome. Üks meie põhilisi spetsialiseerumisalasid on veoste käitlemine temperatuurikontrolli nõuetega, eriti toiduainete valdkonnas.

 

Alates värskeimatest puu- ja köögiviljadest kuni peente hõrgutiste ja külmutatud esemeteni – tagame, et iga saadetis säilitab kogu teekonna jooksul soovitud temperatuuri. Meie temperatuurirežiimid hõlmavad selliseid valikuid nagu -18ºC, +2ºC kuni +6ºC ja +10ºC kuni +15ºC. Need täpsed temperatuurivahemikud võimaldavad meil rahuldada erinevate kaupade spetsiifilisi vajadusi, tagades nende kvaliteedi ja värskuse transpordi ajal. Meid eristab meie võime samaaegselt mahutada erinevaid tooterühmi, säilitades samal ajal nende ainulaadsed temperatuurinõuded.

 

Meie sõidukipark on spetsiaalselt kohandatud meie äritegevuse spetsiifikale, võimaldades meil vedada mitmekesist kaubavalikut, igaüks nende ideaalsel temperatuuril, ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Olenemata sellest, kas teil on suur saadetis või väiksem kaubamaht, oleme hästi varustatud praktiliselt igas suuruses tarnetega. Kuigi suudame hallata igas mahus saadetisi, suudame suurepäraselt rahuldada klientide vajadusi saadetistega alates ühest alusest. Valige

 

Group Logistics OÜ oma temperatuuriga veoste transpordivajaduste jaoks ja kogege kõrgeimaid teeninduse, töökindluse ja efektiivsuse standardeid. Meie meeskond on pühendunud sellele, et teie kaubad jõuaksid sihtkohta optimaalses seisukorras, muutes meist ideaalseks partneriks teie transpordinõuete täitmiseks.

bottom of page