top of page

Meie meeskond

LiidiaIvanova.png

Tutvuge 13-aastase valdkonna kogemusega logistikaeksperdi Liidiaga. Ta on oma usaldusväärsuse ja uuendusmeelsuse poolest tuntud eduka ettevõtte Group Logistics OÜ asutaja. Liidia strateegiline visioon ja kohanemisvõime on ettevõtte edus mänginud võtmerolli. 10-aastase tennisekogemusega toob ta oma tööellu sama sihikindluse ja pühendumuse nagu tenniseväljakul.

Liidia jagab aktiivselt oma teadmisi tööstusüritustel ja seminaridel, lummades publikut oma arusaamade ja teadmistega. Lisaks oma ametialastele püüdlustele panustab ta aktiivselt kohalikesse algatustesse, avaldades positiivset mõju kogukonnale, mida ta teenib.

Oma ettevõtliku vaimu ja vankumatu pühendumusega logistikale avaldab Liidia Ivanova tööstuses jätkuvalt märkimisväärset mõju, jättes kõikjale edu ja tipptaseme jälje. Tema 10-aastane teekond tennises on sisendanud temasse visaduse ja vastupidavuse omadused, mida ta rakendab sujuvalt oma äritegevuses, muutes temast logistikamaailmas hindamatu väärtuse.

Liidia Ivanova

Arendusjuht

Mob: +37256823492
E-mail: info@grouplogistics.eu

12354.png

Sander Kitzel,6-aastase müügi- ja logistikakogemusega. Tema isikupärane olemus ja tähelepanu detailidele teevad temast eduka suhtleja ja probleemide lahendaja mõlemas valdkonnas. Sanderi kirg spordi vastu soodustab tema püüdlust tipptaseme poole karjääris, kus ta saavutab jätkuvalt märkimisväärseid tulemusi.

Sander Kitzel

Veokorraldaja/logistik

Euroopa


Mob: +372 550 4711
E-mail: sander@grouplogistics.eu
Maanteetransport

Veokorraldaja/logistik

Ukraina, Gruusia, Kasahstan, Türgi, Venemaa,Valgevene

Mob: +372 5810 3993

E-mail: sng2@grouplogistics.eu

bottom of page